Strona główna Wishlista Recenzje

niedziela, 8 września 2013

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume - RECENZJA

Zapraszam Was na recenzję maskary z Max Factor. Tusz ten znalazł się w moich ulubieńcach także możecie się spodziewać pozytywnego zdania na jego temat.

1. OPAKOWANIE:

Piękne czarne, stylowe ze złotymi napisami o pojemności 9 ml.

2. KONSYSTENCJA:


Od samego początku pracuje się z maskarą bez zarzutów. Nie trzeba było odczekać przysłowiowych "dwóch tygodni", by pomalować rzęsy bez efektu pandy.


 

3. DZIAŁANIE:

a) obietnice producenta: 

 Tusz ma pogrubić nasze rzęsy nawet o 300%

d) moja opinia:

Uważam, że jest to bardzo dobry, jeśli nie jeden z lepszych jakie używałam do tej pory. Tusz ma klasyczną szczoteczkę, nie silikonową. Nabiera odpowiednią ilość, którą bez problemu można zaaplikować na rzęsy. Co ważne, maskara pięknie je wydłuża, rozdziela i nie osypuje się, co dla mnie w przypadku maskar jest decydującym czynnikiem.

Podoba mi się w tej maskarze to, że możemy budować efekt jaki chcemy osiągnąć na naszych oczach, tzn. przy jeden warstwie mamy dzienny, delikatny look. Natomiast jeśli dołożymy dwie lub trzy warstwy otrzymujemy rzęsy niemalże sztuczne. Ja zazwyczaj na co dzień maluje dwie delikatne warstwy na górnych rzęsach i resztą tuszu przejeżdżam dolne rzęsy.

Tusz pomimo wielu miesięcy używania nie zmienił swojej konsystencji, nadal działa świetnie. Odnośnie koloru jest bardzo czarny.


4. CENA:

Upolowałam na promocji za 17.90 zł. Normalna cena ok 25-30 zł. (Rossmann)

5. OGÓLNA OCENA:

5/5

Pozdrawiam Was ciepło i koniecznie napiszcie jakie są Wasze ulubione maskary i czy używałyście właśnie tej?

M.

1 komentarz:

  1. Anonimowy14:52

    Nie lubię tradycyjnych szczoteczek :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, sprawia mi on ogromną radość :)