Strona główna Wishlista Recenzje

poniedziałek, 9 września 2013

Rimmel, Salon Pro - 500, Peppermint

Lakier z Rimmel, seria Salon Pro - odcień Peppermint nr 500. 

Lakier bezdrobinkowy z najnowszej kolekcji, dość chłodny odcień mięty. Lakier ma przyjemną konsystencję - ładnie kryje przy drugiej warstwie. Bardzo szybko wysycha.

Ma szeroki pędzelek, co ja akurat lubię w lakierach. 

Kolejna, chyba jedna z najważniejszych kwestii, czyli trwałość i tu jest duże zaskoczenie, ponieważ UWAGA lakier trzymał się na paznokciach 5 dni bez odprysku. Miał delikatnie przetrate końce na wskazujących palcach. Dla mnie jest to ogromny plus lakieru. 
Generalnie muszę Wam się przyznać, że lakiery z Rimmel na moich paznokciach trzymają się bardzo dobrze, jako chyba jedne z nielicznych. Zastanawiam się, czy nie skusić się na jakiś jesienny kolor, bo po moich "czystkach" lakierowych mam ich naprawdę mało ;)Nie wiem, czy tak na 100% jest to mój kolor, być może wrócę do niego na wiosnę, czy lato, a może pójdzie w świat, ale jakość i trwałość są genialne. 

Dajcie znać jakie jest Wasze doświadczenie z lakierami od Rimmel.

Pozdrawiam
M.

4 komentarze:

 1. szczerze to chyba nigdy nie miałam lakieru z rimmela ;p ale kolorek śliczny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny odcień, taki w sam raz na lato lub wiosnę :).

  OdpowiedzUsuń
 3. To dobrze, że jest trwały. W serii Lycra PRO też był ten kolor (ten sam numer i nazwa), ale był tak fatalny, że trzeciego dnia na paznokciach powstawały dosłownie pęknięcia w lakierze i całość wyglądała jak wyschnięta pustynia :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że jest taki trwały :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, sprawia mi on ogromną radość :)